Potrebujete poradiť? Volajte kedykoľvek na +420 725 675 675

Dodacie lehoty

Naše dodacie lehoty nastavujeme čiastočne ručnné čiastočne strojove.
Ak položka nie je skladom, systém vyhodnotí, kedy pravdepodobne dorazí na sklad na a ako dlho bude trvať jej obednanie.
 
Tento údaj bohužiaľ nie je vždy úplne presný. V prípade väčšieho odberu tovaru sme schopní reagovať rýchlejšie, než je uvedené na stránke s produktom.
Prečo?
Dodávatelja nám rýchlejšie vyskladnia väčšia dodávku. U niektorých dodávateľov v určitom množstve je dokonca možnosť doviesť vám tovar priamo zo skladu dodávateľa rovno na stavbu.
 
V prípade menšieho odberu tovaru, ktorý nie je skladom, môže byť situácia aj opačná. Doba do jeho dodania môže byť dlhšia.
Prečo?
Cena tovaru uvedená na našom e-shope je výhradne za danú položku, neplatíte nič navyše. A chceme to tiež dodržať. Ak objednáte tovar, ktorý nie je skladom, dodávateľ nám ho pošle expresne - platí sa však prirážka, ktorá výrazne dobieha cenu samotného tovaru. Preto čakáme, až sa spojí viac objednávok od daného dodávateľa tovaru a my vám tovar doručíme za vašu výhodnú cenu.
 
Rada na Záver ...
Na dobu dodania príliš neberte ohrad a tovar objednajte. Dodacie podmienky každého výrobcu sa veľmi lisi. Vašu objednávku prejde náš špecialista a v pripade, ze by bol termín dodania dlhší, než je uvedené na objednávke, Bude vás s touto informáciou kontaktovať.

Prajeme príjemné nakupovanie.
Tento web využíva cookies pre Vašu pohodlnejšiu prácu. Kliknutím na "súhlasím" uzavrite túto lištu.
Zaregistrujťe sa pre odber noviniek a akčných ponúk!