Potrebujete poradiť? Volajte kedykoľvek na +420 725 675 675

Ako sa zbaviť rias a machu na streche?

Zozelenali mi strecha. Čo s tým? To je častý dotaz zákazníkov, ktorí sa výberom krytiny a zhodou vplyvov ako je blízkosť stromov ich streche, veľké množstvo nečistôt vo vzduchu a podobne, dostali do fázy, kedy sa im na ich streche objavil zelený povlak. Niekto nad tým len mávne rukou, niekto je z toho nešťastný. Čo ale robiť, keď sa povlak vytvorí? Existuje riešenie. Prípravok na báze kvartérnych amónnych zlúčenín, určený pre odstránenie rias, machov a lišajníkov - Mach stop .. Čo to je?
 
pripravek_proti_mechu.jpg
Popis:
Mach-stop je špeciálny bezfarebný prípravok na báze kvartérnych amónnych zlúčenín, určený pre odstránenie rias, machov a lišajníkov.

Riedenie: 1 l prípravku: 4 l vody.
Spotreba: 20 - 30 m2 z litra koncentrátu

charakteristika
Okamžite a ľahko použiteľný "vysoko účinný, pre savé i nesavé podklady" nespôsobuje koróziu zinkových ani medených materiálov "pre železo a oceľ má porovnateľné korozívne účinky s vodou.

použitie:
Odstraňovanie rias, machov a lišajníkov zo všetkých druhov strešných krytín a materiálov ako: pálené a betónové tašky, eternit, fasády, murivo, betónové nájazdy, sokle, podmurovky skleníkov, kamenné sokle, obklady a dlažby, žulové i pieskovcové náhrobky, atď.

Pracovný postup:
Roztok nanášajte za suchého počasia štetcom, zmetákom, striekacím zariadením alebo záhradníckym postrekovačom. Odumretý porast rias alebo machov sa uvoľní pôsobením poveternostných vplyvov, prípadne je možné ho odstrániť mechanicky, napríklad kefou.

Upozornenie:
Nemožno aplikovať na mokrý alebo premrznutý podklad. Liek nie je určený na likvidáciu machov na záhradách alebo v poľnohospodárstve. Nepoužívať na ošetrovanie bazénov!

A kde môžete výrobok Mach stop nájsť a zakúpiť? TU.

Tento web využíva cookies pre Vašu pohodlnejšiu prácu. Kliknutím na "súhlasím" uzavrite túto lištu.
Zaregistrujťe sa pre odber noviniek a akčných ponúk!